logo

19 Temmuz 2013

Chp Kuşadası Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Günel Davutlar’da Halkla Buluştu

CHP Kuşadası Belediye Başkan aday adayı Av. Ömer Günel, ziyaretlerine devam ediyor. Davutlar’daki esnafları teker teker ziyaret edip yaklaşan yerel seçimlerle ile ilgili sohbetler eden Av. Ömer Günel, Davutlar halkının destek ve beğenisini topladı. Ziyaret CHP Davutlar Belde Örgütü Başkanı Funda Şenol, CHP Davutlar Belde Teşkilatı ve Ömer Günel’in çalışma arkadaşlarından oluşan kalabalık bir ekiple gerçekleşti.

İki gün süren ziyaretlerin ilk gününde, Davutlar Mahalle Muhtarları ile bir araya gelerek programına başlayan Av. Ömer Günel, Bilal Tuna, Ziya Yeşilova ve Fikret Arıcı’yla fikir alışverişinde bulundu. Aydın’ın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla Davutlar Beldesi’nde oluşacak değişikliklerden kaygılarını dile getiren muhtarlara “Büyük Şehir Yasası ile kaygı taşımanızı anlıyorum. Davutlar Kuşadası’nın gözbebeği. Davutları’ı daha ileriye taşıyacak projeler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Göreve geldiğimiz zaman Davutlar’ın nasıl doğal güzellikleri ile sadece Kuşadası değil, tüm Türkiye’nin gözbebeği haline geleceğini göreceğiz” dedi.

Davutlar Beldesi Mahalle Muhtarları ziyaretinin ardından Atatürkçü Düşünce Derneği, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Alevi Kültür Derneği Başkanı Haydar Erdoğan’ı ziyaret eden Av.Ömer Günel, dernek başkanları ve dernek yöneticilerinin samimi ilgisiyle karşılaştı.

90 bin kişilik bir kenti doğru yönetmenin tek yolunun çok çalışmak ve doğru kadrolarla yola çıkmak olduğunun altını çizen Av. Ömer Günel, “Bu kentin sorunlarını en iyi bu kentin esnafı, muhtarı, işçisi, emeklisi kısacası halkı bilir. Bu yüzden bizler, doğru tespitler yapıp yürüdüğümüz bu yolda en iyisini sizlere sunabilmek için masa başında değil, sokakta çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Davutlar’da esnfaları tek tek ziyaret eden Av.Ömer Günel, “Bizler bu kent için en iyisini nasıl yapabilirizin mesaisini şimdiden veriyoruz. Göreve geldiğimizde tüm sorunların çözümünü bilerek durmadan çalışmaya başlayacağız” dedi.

Ziyaretlerinin ikinci gününde sanayi sitesi esnafıyla ve Davutlar Garajındaki şoför esnafla buluşan Av.Ömer Günel, seçim sonrası unutulduklarından şikayet eden esnafa, Davutlar'a kısa süre içinde 3. ziyaretleri olduğunu söyleyerek, esnafın her zaman yanında olacağının sözünü verdi.

 

 

(İHA)

Share