logo

16 Ağustos 2013

Caz Dolu Bir Ağustos Akşamı İçin: Setur Kuşadası Marina

Setur Kuşadası Marina, 14 Ağustos 2013 tarihinde AARON TESSER ve                                                                MARC ANTOINE’nin canlı performansına ev sahipliği yaptı. Setur Marinas Kuşadası AVM’de yapılan her 50 TL tutarındaki alışverişe 1 adet çift kişilik konser bileti hediye edildi.

Dinginlik ve huzuru, Kuşadası’nın tarihi dokusu ve eğlencesiyle birleştiren                                       Setur Kuşadası Marina, Ağustos ayında da etkinliklerinde hız kesmiyor. Setur Kuşadası Marina, 14 Ağustos 2013 Çarşamba Günü saat 21:00’de AARON TESSER & THE NEW JAZZ AFFAIR ve MARC ANTOINE & BACK UP SMOOTH JAZZ BAND performansına ev sahipliği yaparak dinleyenlere doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşattı.

 AARON TESSER & MARC ANTOINE’DEN “NU JAZZ” VE “SMOOTH JAZZ”…

AARON TESSER & THE NEW JAZZ AFFAIR, 2007’de yapımcı Gianluca Viani ile birlikte saksafon sanatçısı ve besteci AARON TESSER tarafından kuruldu. Tanınmış İtalyan müzisyenlerle çalışan AARON TESSER & THE NEW JAZZ AFFAİR’in “Nu Jazz” parçalarından oluşan “Lookin’ Ahead”  ve “Soul” tınılarına yer verdikleri “Children” albümleri bulunuyor. Güçlü İtalyan caz melodilerine sahip grup “Veneto Jazz” gibi çeşitli festivallerde performans sergiledi.

Paris doğumlu gitarist, besteci ve yapımcı MARC ANTOINE ise kariyerine, ailesinin 11 yaşında hediye ettiği gitarla başladı.  90’larda Sting, Celine Dion, Rod Stewart gibi isimlerle çalıştı ve “Get Shorty”, “The Fan” ve “Patch Adams” gibi filmlerin müziklerini yaparak kariyerine devam etti. Çeşitli müzik ve caz ödüllerine sahip sanatçı, 2012’de “Guitar Destiny” adlı son albümünü çıkardı.  14 Ağustos akşamı, MARC ANTOINE&BACK UP SMOOTH JAZZ BAND dinleyenlerine “Smooth Jazz” türünde parçalardan oluşan bir konser keyfi yaşattı.

SETUR MARİNAS KUŞADASI AVM’DEN BİLETLER HEDİYE

Tatil, huzur ve eğlencenin merkezi olan Kuşadası Marina, alışveriş için de gözde bir mekan olma yolunda ilerliyor. 1 Eylül 2012’den itibaren hizmet vermeye başlayan                                     Setur Marinas Kuşadası AVM tatilcilere, hem diledikleri gibi alışveriş yapma hem de değişik lezzetler tatma imkanı sunuyor. Kozmetikten, giyime, ev tekstil ürünlerinden, müzik markete kadar birçok seçenek sunan Setur Marinas Kuşadası AVM’de bulunan mağazalar arasında B&G Store, Polo Garage, Ayyıldız, Mudo, Us Polo, Madame Coco, D&R ve Smile bulunuyor.                             Setur Marinas Kuşadası AVM,  Cafe Marin, Ketchup, Tranch Cafe, Efes Beer Cafe ve Bomonti Cafe gibi cafe&restaurantlarda lezzetli yemeklerin tadına bakarken bir yandan da Kuşadası Marina’nın eşsiz manzarasını seyretme keyfini yaşatıyor. Market alışverişi için de uzağa gitmeye gerek bırakmayan Setur Marinas Kuşadası AVM’nin içinde Migros bulunuyor.                 Deniz tutkunlarının caz ile buluşturan etkinlikte, Setur Marinas Kuşadası AVM’den alışveriş yapanlar her 50 TL tutarındaki harcamalarında çift kişilik konser bileti kazanma hakkına sahip oldu.

SETUR HAKKINDA

1965 yılında Koç Holding şirketlerinden biri olarak kurulmuş olan SETUR ile ilgili bilgiler:

SETUR MARINAS, SETUR ailesinin önemli markalarından biridir. Marina işletmeciliğinde Akdeniz çanağının ve Türkiye’nin en büyük zinciri konumunda olan SETUR Marinaları; Kalamış-Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Finike, Kaş ve Midilli olmak üzere toplam 9 marinası ve 5 binden fazla yat bağlama kapasitesi bulunmaktadır.

SETUR DUTY FREE tüm yurda yayılan havalimanları, kara sınır kapıları ve deniz limanlarında 15.000 m²’yi aşkın 21 lokasyonda bulunan 32 mağazası ile gümrüksüz satış mağazaları işletmeciliği SETUR yıllık cirosunun önemli bir payını oluşturmaktadır.

SETUR’un turizm alanında verdiği hizmetler; yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü, IATA uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, incoming ve outgoing ve yurt dışı eğitim alanları çatısı altında toplanmıştır.

bookinturkey.com  11 yıldır online otel, tur, uçak bileti rezervasyonları, araba kiralama, marina, gulet kiralama hizmetlerinin yanı sıra geniş içeriği ile bir turizm rehberi niteliği taşımaktadır.Geliştirdiği online ve gerçek zamanlı rezervasyon sistemiyle Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren  bookinturkey.com, yenilenen web sitesi ve yeni karakteri BUKİ ile hizmet vermeye devam etmektedir.

1990 yılında kurulan SETAIR ise ticari hava taksi faaliyetlerini sürdürmektedir. SETAIR filosunda 10 ve 14 yolcu kapasiteli 2 adet jet, 9 yolcu kapasiteli 3 adet helikopter ve 8 yolcu kapasiteli 1 adet deniz uçağı bulunmaktadır.

2012 Temmuz ayında hayata geçen SEDVENTURE markası,  SETUR ailesinin en yeni üyesi. SEDVENTURE,  vahşi yaşam fotoğrafçısı Süha DERBENT’in danışmanlığında kişilere özel programlar ile ekolojik ve alternatif turizme ilgi duyanlara seyahat ve fotoğraf turları düzenlemektedir

 

(Mücadele)

Share