logo

29 Haziran 2013

BYEGM Muğla İl Müdürü Okur’dan Mücadele’ye Ziyaret

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Muğla İl Müdürü Cavit Okur, önceki gün Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Onursal Başkanı ve Mücadele Gazetesi Genel Yönetmeni Mustafa Çezik'e bir ziyarette bulundu.

Mücadele Gazetesi'nde gerçekleşen ziyarette BYEGM İl Müdürü Okur'a AGC Başkanı Suat Deniz ve AGC Başkan YardımcısıBülent Çam da eşlik etti.

Yaklaşık 1 yıldır il müdürlüğü görevinde bulunan Cavit Okur, il müdürlüğünün sorumluluk sahasının Denizli, Aydın ve Muğla illerini kapsadığını belirterek, bu illerdeki yerel basın kuruluşlarına yönelik çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Görev alanlarındaki yerel basın kuruluşlarını sırayla ziyaret ettiklerini Ave hem basın mensuplarıyla yüzyüze tanışma fırsatı bulduklarını, hem de yeni sarı basın kartı uygulaması gibi konularda bilgilendirmelerde bulunduklarını belirten Okur, Mücadele gazetesine gerçekleştirdikleri ziyaretin de bu ziyaret programı kapsamında olduğunu söyledi.

AGC Onursal Başkanı ve Mücadele Genel Yönetmeni Mustafa Çezik de, bu ziyaretten dolayı BYEGM Muğla İl Müdürü Cavit Okur'a teşekkür etti ve yerel basına yönelik çalışmalarında başarılar diledi.

(Güçlü ÇEZİK)


Share