logo

03 Haziran 2013

Bozdoğan Halk Eğitim Merkezi’nden Türk Halk Müziği Konseri

Bozdoğan Halk Eğitimi Merkezi’nin ‘Aydın Öğretmenleriyle Aydınlanıyor’ projesi kapsamında hazırlamış olduğu koro, Belediye Kültür Sitesinde Türk Halk Müziği konseri verdi.

Bozdoğan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce öğretmenler ile değişik kurumlardan katılımcılar tarafından oluşturulan Türk Halk Müziği korosu seslendirdikleri türkülerle Bozdoğan halkına güzel bir gün yaşattı.

Türk Halk Müziği Korosunun hazırladığı konserle tekrar halkımızı buluşturduk diyen Bozdoğan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Emin Sıdar: “Her zaman olduğu gibi yaptığımız bu etkinlikte de bizleri yalnız bırakmadığınız için Kurumumuz adına hepinize teşekkür ediyorum. Bu koronun oluşumunda emeği geçen Mutlucan Aydemir ve müzik öğretmeni İlker Dikici ile korist arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Temennim bu koronun önümüzdeki yıllarda da devam etmesi hatta diğer ilçelerimizde de konser vermesi. Bozdoğan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü olarak ilçemiz halkına açık ortaokulu ve lisesi kayıtları yanı sıra sosyal, kültürel, sportif ve kişisel gelişim kurslarıyla hizmet vermeye çalışmaktayız. Her yıl değişik kurslar açtık. Bundan sonra da açmaya devam edeceğiz” dedi.

İlçe Kaymakamı Asım Solak, Belediye Başkanı S.Tümer Apaydın ve protokol üyelerinin katıldığı konser de Bozdoğan halkı doyasıya eğlenme imkanı bulunurken, konser sonunda koro üyelerinin belgeleri takdim edildi.

(İHA)

Share