logo

23 Ağustos 2013

Başkan Yavaşoğlu’ndan Eğitime Anlamlı Katkı

Germencik Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yavaşoğlu, Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi’nin tüm sınıflarına Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi, Atatürk portresi ve İstiklal Marşı tabloları hediye etti.

Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi Müdür Yardımcısı Yücel Onan, Germencik Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yavaşoğlu’nu makamında ziyaret etti. Onan, okulun tüm sınıflarında tadilat ve bakım çalışmaları yapıldığından dolayı özellikle sınıfların olmazsa olmazlarından birisi olan Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi, Atatürk portresi ve İstiklal Marşı’ndan oluşan set halindeki duvar tablolarına ihtiyaçlarının olduğunu Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yavaşoğlu’na iletti.

Türkiye’nin geleceği olan gençlerin Atatürk’ü tanıması için büyük önem taşıyan bu ihtiyaca karşı kayıtsız kalmayan Germencik Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yavaşoğlu, okulun tüm sınıflarındaki ihtiyacı karşıladı. Başkan Dr. Ahmet Yavaşoğlu, 35 sınıfı bulunan Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi’nin her sınıfına setler halinde toplamda 105 adet Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi, Atatürk Portresi ve İstiklal Marşı tablolarını hediye etti.

Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesi Müdür Yardımcısı Yücel Onan şahsı ve Anadolu Öğretmen Lisesi Okulu adına Germencik Belediyesi ve Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yavaşoğlu’na bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederek, okulun hediyelerini teslim aldı.

 

(İHA)

Share