logo

20 Ağustos 2013

Başkan Çerçioğlu’ndan Bayan Futbol Takımına Destek

    Aydın’ı Türkiye Kadınlar 2. Ligi’nde temsil eden Yedi Eylül Gençlik Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.

   Ziyarete Kulüp Başkanı Mustafa Yılmaz, Teknik Direktör Cihan Akıcı, yöneticiler Pembe Erdoğan, Cihat Onat ve bayan futbol takımı oyuncuları katıldı.

   Kendilerine her türlü desteği veren Başkan Çerçioğlu’na teşekkür eden Kulüp Başkanı Yılmaz “Belediye Başkanımız hayata geçirdiği projeler ve verdiği hizmetlerle bir bayan olarak Aydın’a damgasını vurmuştur. Biz de  Yedi Eylül Gençlik Spor Kulübü bayan takımı olarak Aydın’ı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” dedi.

    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çerçioğlu, Yedi Eylül Gençlik Spor Kulübü'ne ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

   Kadınların her alanda olduğu gibi futbolda da başarılı olacağından şüphe duymadığını belirten Başkan Çerçioğlu, futbol takımına oynayacağı maçlarda başarılar diledi. Bayan futbolcularla sohbet eden Başkan Çerçioğlu, oyunculara forma ve çeşitli hediyeler verdi.

 

(Mücadele)

Share