logo

29 Ağustos 2013

Başkan Çerçioğlu Merkez Köy Muhtarlarıyla Buluştu

Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Merkez köy muhtarları ile Belediye Meclis Salonu’nda yapılan bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.

   Başkan Çerçioğlu, muhtarlara Aydın Belediyesi’nin köylerde yaptığı çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdi.  

     Başarılı çalışmalarından ve Aydın Belediyesi’nin köylere götürdüğü hizmetlerden dolayı da Başkan Çerçioğlu’na teşekkür eden muhtarlar Başkan Çerçioğlu’nun başarılarının devamını dilediler.

     Aydın Belediyesi’nin yaptığı çalışmaların önemli hizmetler olduğunu vurgulayan merkez köy muhtarları, “Özlem Hanımın Aydın’daki hizmetlerini çok başarılı buluyoruz. Hayata geçirdiği projeler çağdaş bir kenti yansıtıyor. Muhtarlar olarak Aydın Belediyesi’nin verdiği kaliteli hizmetlerden çok memnunuz” diye konuştular.

     Merkez köy muhtarları ile bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirten Başkan Çerçioğlu, “Muhtarlarımızı köylere verdiğimiz hizmetler hakkında bilgilendirdik. Köylere ve ilçelerimize vatandaşların istekleri doğrultusunda hizmet götürmeye devam edeceğiz. Her köyümüzün sorunlarını biliyorum ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu. 

 

 

(Mücadele)

Share