logo

24 Haziran 2013

Başkan Alıcık’a Tenis Raketi Ve Top Hediye Edildi

Nazilli’ye bağlı İsabeyli Beldesinde geçtiğimiz ay hizmete giren Tenis Park’ın işletmeciliğini yapan ve aynı zamanda Tenis eğitmeni olan Doğan Karaburun ve yine kendisi gibi tenis eğitmenliği yapan Cemil Şalaş ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Tenis Eğitmeni Doğan Karaburun Tenis Parkın açılışında kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür amaçlı geldikleri ziyaretlerinde Tenis parkın özelliklerini Başkan Alıcık’a anlattı. Şehrin gürültüsünden uzak doğa ile iç içe bir ortamda müşterilerine hizmet verdiklerini belirten Karaburun, “Doğa ile iç içe yeşilliğin tam ortasında şehir gürültüsünden uzak olan parkımızda tenis ve basketbol kurslarını müzik eşliğinde veriyoruz. Akrilik zeminli 2 adet kapalı kort ve basketbol sahamız mevcut. Kortlarımızda tenis federasyonundan lisanslı profesyonel antrenörler eşliğinde dersler verilmekte. Parkımızın içinde bulunan çocuk oyun alanı ve kafeteryası, bay, bayan soyunma odaları ve duş yerleri ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Tenis Park’a spor yapmak, eğlenmek ya da dinlemek üzere her kesi bekliyoruz” dedi.

Tenis Park İşletmecisi Tenis eğitmeni Doğan Karaburun ve Cemil Şalış’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alıcık spora yapılan yatırımların her zaman arkasında ve destekçileri olduğunu söyledi. Açtıkları parkla vatandaşı her yönden memnun edebilecek bir ortam yaratmış olmalarından ve ekonomiye sağlayacakları katkılarından dolayı da tebrik etti.

Karaburun ve Salış ziyaret sonunda Başkan Alıcık’ı Tenis park’a davet ederek raket ve tenis topu hediye ettiler. Alıcık işletme sahiplerinin davetlerine icabet edeceğini söyleyerek tenis raketi ve toplar için teşekkür etti.

(İHA)

Share