logo

27 Ağustos 2013

Başkan Alıcık, Yeni İş Yerinin Açılış Kurdelesini Kesti

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ilçede hizmet vermeye başlayan yayla kebap salonunun açılış törenine katıldı.

Altıntaş Mahallesi 137 sokakta Kasap Levent ve Yalçın Usta’nın ortaklaşa açtıkları Yayla Kebap Salonunun açılış törenine katılan Haluk Alıcık, açılış kurdelesini keserken işyerinin, işyeri sahiplerine ve Nazilli halkına hayırlı olmasını diledi.

Uzun yıllar Nazilli’de kasaplık yapan Levent Yalvaç ile kebapçılıkta usta olmuş Yalçın Usta’nın bir araya gelerek ortaklaşa açtıkları Yayla Kebap Salonunun açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Meclis üyeleri, Oda başkanları, Nazilli’nin tanınmış iş adamlarından Mustafa Acar ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış töreninde Başkan Alıcık, işlerinin ehli olan iki ustayı kutlayarak yeni iş yerlerinin hayırlı olmasını diledi. Nazilli halkına geleneksel tatları sunarak damaklarını en iyi şekilde tatlandıracakları gibi Nazilli’ye sağlayacakları katkıdan dolayı ortaklara teşekkür eden Başkan Alıcık; “Allah bu iki kardeşimize bol kazançlar versin” dedi.

Başkan Alıcık son olarak sözlerini faaliyete geçen bu iş yeri sayesinde işsizlere sağladıkları istihdamdan dolayı da ortakları ayrıca kutladığını ifade etti.

Kestane cami imamı İsmail Kızılay’ın okuduğu duanın ardından açılış kurdelesini kesen Alıcık, yeni iş yerinde Levent ve Yalçın ustanın hazırladıkları kebapları tadarak lezzet ve kalitesini değerlendirdi.

 

(İHA)

Share