logo

19 Temmuz 2013

Başkan Alıcık, Personeliyle İftarda Bir Araya Geldi

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye hizmet binası çalışanları ile kadrolu çalışan işçi personelinin eş ve çocuklarına iftar yemeği verdi.

Sümer Rekreasyon Alanı içerisinde yer alan Şehit Akın Kurtoğlu Yazlık Düğün Salonu’nda yaklaşık 800 kişinin katıldığı yemek oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. Verilen yemekte Belediye personeli oruçlarını açtıktan sonra Destek Hizmetleri Müdürü Mehmet Çelik yemek duasını okudu.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık yaptığı konuşmada, Ramazan sofralarının, birlik ve beraberlik anlamına geldiğini ifade etti. Alıcık, “Siz değerli mesai arkadaşlarımla birlikte olmaktan çok mutluyum. Bolluğun, bereketin, yardımlaşma, dayanışma ve kardeşliğin ön plana çıktığı Ramazan Ayı içerisindeyiz. Bu ay, birlik ve beraberlik ayıdır. Dargınlar barışacak, zenginler ihtiyaç sahipleriyle paylaşacak ve onların sofralarına konuk olacak. Ramazan sofralarımız, sadece ihtiyaç sahipleri için değil, birlik ve beraberlik isteyen herkes içindir. Yemeğe katıldığınız için hepinize teşekkür ederim” dedi.

Sıcak ve samimi bir havada geçen yemeğin ardından Başkan Alıcık çalışan personelinin eş ve çocuklarını uğurlayarak Mübarek Ramazan Aylarını kutladı. Alıcık, iftar yemeği sonunda katılan personel çocuklarına bir sürpriz yaparak çocuklara oyuncak bebek ve oyuncak arabalar hediye etti.

 

(İHA)

Share