logo

05 Temmuz 2013

Başkan Alıcık, İş Yeri Açanları Yalnız Bırakmıyor

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Topçu Ambalaj, Plastik ve Temizlik Ürünleri Toptan ve Perakende satışı yapan işyerinin açılış törenine katıldı.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Yeni Sanayi sitesi 531 sokak C/12 blokta bulunan Topçu Ambalaj, Plastik ve Temizlik Ürünleri Toptan ve Perakende satış yerinin açılış törenine katıldı. Davut ve Yunus Topçu kardeşlere ait işyerinin açılış törenine Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Nazilli Erzurumlular Derneği Başkanı Hüseyin Akkuş, İş adamı Engin Topçu, sanayi esnafı ve çok sayıda davetli katıldı. 12 yıldır Nazilli’de esnaflık yapan topçu kardeşler işlerini büyütünce işyerlerini de büyütme gereksinimi duyduklarını belirterek Nazilli halkına verdikleri güveli ve ekonomik hizmeti yeni işyerlerinde de devam edeceklerini, artık sanayi esnafına ve Nazilli Halkına daha iyi hizmet verebileceklerini söylediler.

Başkan Alıcık, açılışta yaptığı konuşmada, belediye başkanlığı döneminde çok sayıda iş yerinin açılışını gerçekleştirdiğini belirterek bu durumun çok sevindirici olduğunu ifade etti. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, bir kentin en önemli kalkınma faktörünün ekonomi olduğunu söyleyerek “Bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz bu iş yerimizin Nazilli'mize hayırlı olmasını diliyorum. İlçemizde yatırım yapmak isteyen İşadamlarımızın projelerini önemsiyoruz. Nazilli Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız. İş ve aşa çare olan her kesin arkasındayız'' dedi.

Yapılan duaların ardından açılışı yapılan işyerinde açılışa katılan davetlilere keşkek ikram edildi.

(İHA)

Share