logo

11 Haziran 2013

Başarılı Temizlik İşçilerine Ödül

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde ‘Hizmet Alımı’ yoluyla görevlendirilen toplam 217 personel arasında en başarılı 2 temizlik işçisi teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

Ödül töreni Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün atölyesinde gerçekleştirilirken, törene Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Erdemir ve İbrahim Özkan ile Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Özer ve Temizlik İşleri personeli katıldı. Görevlerinde gösterdikleri üstün ve başarılı hizmetleri ile ödül almaya layık görülen Önder Bilgin ve Muammer İncesöz’ü tebrik eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Temiz bir Nazilli için hep birlikte el ele verip çalışmalıyız. İşinizin ne kadar zahmetli bir iş olduğunu çok iyi biliyorum. Bu başarının devam etmesi konusunda herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Mesai içerisinde gösterdikleri performans sayesinde işlerinde başarılı oldukları tespit edilen bu arkadaşlarımız çalışma bölgelerindeki vatandaştan da çok olumlu tepkiler almıştır. Kendilerini kutluyorum ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Özer ise, belediyemizde çalışan işçilerimizin iş verimliliğini arttırmak, moral ve motivasyonunu en üst seviyeye çekmek için Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın talimatıyla ‘Ayın İşçisi’ seçilmesi kararını aldıklarını belirterek; “Mayıs ayından itibaren görevi esnasında gösterdiği üstün başarı, mesai mefhumu gözetmeksizin özveriyle çalışan ve disiplinli iş anlayışı ile arkadaşlarına örnek teşkil eden, başarılı işçilerimizi her ay ödüllendireceğiz” ifadelerini kullandı.

(İHA)

Share