logo

22 Temmuz 2013

AYTO Meslek Komiteleri Sektörel Sorunları Tartışıyor

Aydın Ticaret Odası 14. Meslek Komitesi son toplantısına, kargo, kurye ve nakliyat ambarı işletmecilerini davet etti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan 14. komite Meclis Üyesi Belgin Çekmen, Aydın Ticaret Odası’nın yeni yönetim anlayışından söz ederek AYTO üyelerinin sektörel konularda zaman sınırı olmaksızın kendilerine ulaşılmasını,  Komite olarak üyeler ile AYTO yönetimi arasında köprü olmak istediklerini ifade etti. Çekmen  “ Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu bu dönemde üye odaklı çalışmalar yapacaklar. Üye odaklı çalışmanın temelinde de üyelerin Aydın Ticaret Odası’ndan beklentiler, sektörlerinde yaşanan sıkıntıların tespit edilmesi ve bu yönde çalışmalar yapılması yatmaktadır. Biz de 14. komite olarak ilk toplantımızda benzer özellikler taşıyan kurye, kargo ve nakliyat ambarı işletmeciliğinden Odamıza kayıtlı üyelerimizi davet ettik.  Odamız üyelerinin sıkıntılarının çözümü noktasında bizler üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.” dedi.

Karşılıklı görüş alışverişi şeklinde gerçekleşen toplantıda kargo, kurye ve nakliyat ambarı hizmeti veren işletmelerin şehir içi ve şehir dışı taşımalarda karşı karşıya kaldıkları sorunları dile getirilerek çözümü noktasında yapılabilecek çalışmalar hakkında düşünceler ifade edildi.  

Aydın Ticaret Odası Meclis Üyeleri Belgin Çekmen, Önder Uzdil ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Nuri Tuncal, Meslek Komitesi Başkanı Tamer Aytar tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerinin Yönetim Kurulu’na iletileceğini, Yönetim Kurulunun da çözümü için gerekli girişimlerde bulunacağını belirttiler.

 

(Mücadele Ajans)

Share