logo

25 Ağustos 2007

AYGİAD’dan kaynaşma yemeği

Aydın Genç İşadamları Derneği (AYGİAD) kaynaşma amaçlı yemek düzenledi. Yemekte AYGİAD’a yeni katılan üyelere plaket verildi.
Aydın Genç İşadamları Derneği üyeleri, derneklerine yeni katılan üyelerle kaynaşma yemeğinde bir araya geldi. Kuşadası’nda düzenlenen yemekte konuşan AYGİAD Başkanı İsmail Cem Yıldırım gün geçtikçe AYGİAD’ın önemli bir aile topluluğuna dönüşmeye başladığını söyledi. Önümüzdeki günlerde farklı projelerle sık sık bir araya geleceklerini dile getiren İsmail Cem Yıldırım, Aydın’ın, ekonomisini canlandırmak ve Aydın’a katma değer sağlamak için dernek olarak sürekli çalışmalar yapacaklarını söyledi.
Aydın Genç İş Adamları Derneğine yeni katılan üyelere plaket vermeyi geleneksel bir etkinlik haline dönüştüren AYGİAD, son üyeleri Nuri Ağaççı’yı da plaketle onurlandırdı. Plaketini eşi Semra Ağaççı’dan alan Nuri Ağaççı “Bu plaketi almaktan ve sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Şu an Köşk’te dernek başkanlığı ve başka derneklerin de üyeliğini sürdürüyorum. Kendi birikimlerimi sizlerle ve derneğimizle paylaşarak, AYGİAD’ın daha üst seviyelere gelmesi için elimden geleni yapacağım. AYGİAD üyesi olan Aydın’ın değerli işadamlarını tanımaktan dolayı onur duyuyorum” dedi.

(İHA)

Share