logo

03 Ağustos 2013

Aydın Ülkü Ocakları’nın Eski Başkanları Ortaklar’daki İftarda Buluştu

Aydın Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali ÖZER, yönetimi ve dünden bugüne  Aydın Ülkü Ocakları'nda önceki dönemlerde görev yapmış ocak başkanları, Aydın ilinin Ortaklar beldesinde Havuz Başı Tesisleri'nde gerçekleşen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali ÖZER iftar yemeğinden yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi:

“Teşkilatımızın ve davamızın kutlu bayrağını temsil etmiş ve etmekte olan değerli dava arkadaşlarım ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Ülkemiz ve teşkilatımız üzerinde hain emellerini gerçekleştirmek isteyenlere karşı eski-yeni mevcut yönetimlerde olan olmayan ayrım yapılmadan tek vücut bir şekilde mücadele etme noktasında ancak bu şekildeki duruşumuz ile başarılı olabiliriz. Çeşitli gelişmeler sonucu bazı gönül kırgınlıklarından ötürü kopmalar yaşanması teşkilatımızı derinden yaralamaktadır. Siyasi ve şahsi kaygıları bir kenara bırakıp canı gönülden kucaklaşmamız gereklidir. İçerisinde bulunduğumuz mübarek Ramazan Ayının vesilesi ile aramızdaki kırgınlıkları bir kenara bırakıp siz değerli ocak başkanlarımız ve tüm Ülküdaşlarımızı istişare etmeye, hasbihal etmeye ve kucaklaşmaya davet ediyorum. Bütün dış mihraklara karşı bir olmalıyız, iri olmalıyız ve diri olmalıyız.

Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum, sizi Yüce Yaradan'a emanet ediyorum. ALLAH Türk’ü korusun ve yüceltsin.”

Daha sonra söz alan eski ocak başkanları da özet olarak “Biz Ülkü Ocaklarımıza gönülden bağlı olan insanlarız, ülkücülüğümüz görevde olduğumuz süre içerisinde değil, bu canlar bu bedenlerde olduğu sürece devam edecektir. Biz var olduğumuz sürece teşkilatımızın emrinde ve hizmetindeyiz.” şeklinde konuştular.

(Mücadele Ajans)


Share