logo

31 Temmuz 2013

Aydın Tümsiad, Tümsiad Genel Merkezi’nin İftarına Katıldı

TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen TÜMSİAD 8. Geleneksel İftar Programına katıldı.

TÜMSİAD Genel Merkezi’nin gelenekselleşen iftar programı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşti. Katılımın yoğun olduğu programa Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar, milletvekilleri, sanat, medya, spor, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları, TÜMSİAD Şube Yönetim kurulları ve üyeleriyle birlikte TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal ve yönetim kurulu üyeleri de katılım gösterdi.

TÜMSİAD 8. Geleneksel İftar Programının Türkiye genelindeki TÜMSİAD Şube Yöneticilerini bir araya getirdiğini belirten Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal, “TÜMSİAD Genel Merkezimizin daveti üzerine Aydın Şube olarak İstanbul’daki geleneksel iftar programımıza katıldık. Türkiye genelindeki 56 şube yöneticilerimizin buluştuğu iftarda benimle birlikte altı yöneticimiz olarak Aydın ilimizi temsil ettik. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve TÜMSİAD Genel Başkanımız Dr. Hasan Sert iftar programında Ramazan ayının manevi ortamı ve ülke gündemiyle ilgili konularda bize düşüncelerini aktardı. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı geleneksel iftarımızda güzel bir kaynaşma ortamı oldu. Bizde görüşmelerimizde Aydın ilimizin potansiyeli ve ekonomisi hakkında bilgiler aktardık. Ramazan ayı vesilesiyle gerçekleşen bu programda iyi ilişkiler içerisinde olan şubelerimiz arasındaki diyalogların geliştirilmesi sağlandı” dedi.

(İHA)

Share