logo

06 Kasım 2007

Aydın Ticaret Odası Üyeleri Yapex 2007 fuarlarını ziyaret etti

25-28.Ekim.2007 tarihleri arasında Akdeniz Tanıtım A.Ş. tarafından Antalya Expo Center’da düzenlenen Baucen Yapex, Yapex Seramik&Banyo, Yapex Tadilat ve Yapex Windoor fuarlarına Aydın Ticaret Odası ilgili iş kollarından kayıtlı 92 kişilik bir heyet ile ziyaret etti.
Her geçen yıl daha kapsamlı ve yoğun katılımcı sağlayan ve sektöre ivme kazandıran fuarda 350 firmanın 1500’den fazla ürünü sergilendi. Yapı camiası tarafından büyük ilgi gören fuara yurtiçi ve yurtdışından olmak üzere 40 bin’e yakın kişi ziyaret etti.
Ziyaretçi sayısında her geçen yıl artış gözlenen fuara özellikle Kıbrıs, Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Azerbaycan, Rusya, Gürcistan ve Ukrayna’dan yoğun katılım olduğu görülmüştür. Uluslararası yapı dünyasından da yakından takip edilen bir fuar olma özelliği taşıyan fuarda sektördeki en son trendler sergilendi, Aydın Ticaret Odası üyeleri sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etme olanağı buldu.
Yapı fuarı ile ilgili kısa bir açıklama yapan Aydın Ticaret Odası Genel Sekreteri Alaattin Arslan”Fuarlar en eski reklam ve tanıtım araçlarıdır. Odamız 2000 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı fuarlara büyük önem vermektedir. Üyelerimizin sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etmeleri sağlanmaktadır.
Fuarı ziyaret eden üyelerimiz verimli bir ziyaret olduğunu, bu tür etkinliklerin devam etmesi gerektiğini dile getirmişler, sektörlerindeki yenilikleri görmek ve takip etmelerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirtmişlerdir.
Bu organizasyonlarımızın yurtiçi ve yurtdışı platformda daha da sıklıkla devam ettirmekte yarar görüyoruz”dedi

(İHA)

Share