logo

22 Kasım 2007

Aydın Sanayi Ticaret Fuarı’nda renkli geceler

Aydın’da tarım ve sanayide hareketliliği sağlamak ve vatandaşların ve sanayicilerin gelişmelerden haberdar edilmesi açılan 7. Tarım Sanayi ve Ticaret Fuarı renkli gecelere sahne oldu.
Aydın Merkez’de faaliyet gösteren Ted-Mar Ajans’ın Sahibi Turgut Gülmüş ve ekibi tarafından getirilen İzmir Çamdibi Bandosu konseri ve Aydın Merkez’de bulunan öğrencilerden oluşan halk oyunları ekibi fuara gelen vatandaşları unutulmaz bir gece yaşattılar.
Fuara gelen ve Bando’nun Marşları ile karşılanan vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken bu ilginç organizasyonun fuara olan ilgiyi de artırdığı bildirildi.
Hedeflerinin Aydın Fuarı’nı amacına ulaştırmak olduğunu belirten Ted-Mar Ajans Sahibi Turgut Gülmüş, ekonomik kriz ve durgun giden işlerin ancak fuar ve tanıtım organizasyonları ile açılacağını belirterek “Bu yıl Aydın’da 7.’si düzenlenen fuarın daha renkli geçmesi için böyle bir organizasyon düzenledik. Gerçekten büyük ilgi gördü. Bando ve halk oyunları ekiplerinin gösterileri sayesinde sanayideki gelişmeleri vatandaşlarımıza da göstermiş olduk” dedi.

(İHA)

Share