logo

20 Ağustos 2013

Altungün, Halkın Sorunlarını Çözüyor

Seçildiği günden beri ‘Halkla birlikte yönetim’ ilkesiyle icraatlarını sürdüren Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, halkla buluşmaya ve sorunları çözmeye devam ediyor.

Son olarak Nötestik, Kayı, Villa Yakamoz, Beyazgül, Dağarcık, Sidonya, Aktur ve Genç Bankacılar sitelerinin yöneticileri bir araya gelen Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Dağırcık Sitesi lokalinde yapılan toplantıda siteler bölgesinin sorunlarını dinledi ve çözüm için site yöneticilerinin görüşlerini aldı.

Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Adem Testici ve birim amirleri ile birlikte katılan Altungün, site yöneticileri ile görüşerek, sorunları dinledi, istek ve talepleri not aldı. Dağarcık Sitesi’ni gezerek site yöneticilerinin park yapılması istenilen araziyi kontrol eden Başkan Altungün, uzun yıllar ihmal edilen siteler bölgesine seçimi kazandıkları günden beri özel ilgi gösterdiklerini, özellikle yol konusunda büyük aşama kaydettiklerini açıkladı.

Siteler bölgesinde asfalt yüzü görmeyen pek çok yola asfalt döktüklerini Kuşadası genelinde olduğu gibi siteler bölgesinde de yol çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini kaydeden Altungün, “Maalesef siteler bölgesinde alt yapı yıllarca ihmal edilmiş. Sitelerimizin sorunlarını çözmek için Kuşadası Belediyesi olarak çalışmalarız aralıksız sürüyor. Daha yaşanabilir bir Kuşadası’nı halkımızla birlikte hayata geçirmek için olanaklarımız çerçevesinde her şeyi yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

(İHA)

Share