logo

24 Ağustos 2013

AKP’li Erdem’den Aydın Belediyesi’ne Ziyaret

AKP Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın Belediyesi personelini görevleri başında ziyaret etti.

AKP  Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın il merkezinde işyerlerinde ziyaret ettiği esnafların sorunlarını yerinde dinledi. AK Parti Efeler İlçe Başkanı Gökhan Ökten ve ilçe yöneticilerinin eşlik ettiği Mehmet Erdem, Yağcılariçi Çarşısı ve Egemenlik Bulvarı güzergahındaki esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek uzun süre sohbet etti.

Yağcılariçi Çarşısı’ndan Egemenlik Bulvarına doğru ziyaretlerine devam eden AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, yolunun üzerinde bulunan Aydı Belediyesi’nin ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Beraberindeki heyetle birlikte Aydın Belediyesi’nin giriş katında bulunan oda ve işlem gişelerini sırasıyla gezen Erdem, belediye personelini selamlayarak, görevlerinde başarılar diledi. AK Parti’li vekil Erdem ve beraberindeki heyeti karşılarında gören belediye personeli, beklemedikleri bir anda gerçekleşen ziyaret nedeniyle şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Belediye personeli ve işlem yaptırmak için belediyede bulunan vatandaşlarla sohbet eden Mehmet Erdem, “Arkadaşlarımızla birlikte esnaflarımızı ziyaret ederek, sorunlarını yerinde dinliyoruz. Sizler esnaf değilsiniz ama esnaflarımıza hizmet veriyorsunuz. Bu yüzden, sizleri de görevlerinizin başında ziyaret etmek istedik” dedi.

 

(İHA)

Share