logo

18 Ağustos 2007

AK Parti Aydın’da her geçen gün daha da güçleniyor

22 Temmuz milletvekili genel seçimleri öncesi Aydın Belediye Başkanı İlhami Ortekin’in istifasıyla sarsılan AK Parti Aydın’da seçimlerin ardından her geçen gün daha da güçleniyor.
Dün akşam düzenlenen AK Partiye katılım töreninde sürpriz gelişmeler yaşandı. Didim Akyeniköy Belediye Başkanı Yılmaz Öz ve 6 belediye meclis üyesinin AK Partiye katılımı için düzenlenen törende Didim Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çetin, Söke Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Örnek ve Söke Ziraat Odası Meclis Başkanı Mustafa Karababa sürpriz bir şekilde AK Partiye katıldı.
Akyeniköy İlköğretim Okulu salonunda düzenlenen AK Partiye katılım törenine AK Parti Aydın Milletvekilleri Mehmet Erdem, Ahmet Ertürk, AK Partiye yeni katılan partililer ve çok sayıda AK Partili katıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Aydın İl Başkanı İsmail Hakkı Eser, AK Parti’nin hem genelde hem de yerelde yapmış olduğu hizmetlerle milletin gönlünde taht kurduğunu söyledi. 22 Temmuz seçimlerinin AK Parti’nin millet tarafından ne kadar çok sevildiğinin bir göstergesi olduğunu kaydeden Eser, “Bugüne kadar bizim partimizden olsun yada olmasın herkese eşit bir şekilde hizmet götürdük. Bundan sonrada aynı şekilde devam edeceğiz. Aramıza katılan arkadaşlarımız hoş geldiniz diyorum. İnşallah onların katılımıyla daha da güç bir şekilde daha çok hizmet üretiriz” dedi.
Törende konuşmaların ardından rozet takma törenine geçildi. AK Partiye yeni katılan Akyeniköy Belediye Başkanı Yılmaz Öz, Söke Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Örnek, Söke Ziraat Odası Meclis Başkanı Mustafa Karababa, Didim Ziraat Odası Başkanı Ahmet Çetin, Akyeniköy Belediyesinin 5 Meclis üyesi ve 16 vatandaşın rozeti AK Parti Aydın Milletvekilleri ve AK Parti il başkanı tarafından takıldı.

(İHA)

Share