logo

25 Ekim 2007

ABD, AB ve terör örgütü Türkiye’yi bölmek için herşeyi yapıyor

Memur-Sen İl Temsilcisi Süleyman Alkoç
“ Türkiye’yi Bölmeye Kimsenin Gücü Yetmeyecek”
Memur-Sen İl Temsilcisi Süleyman Alkoç Yaşanan verilen şehitlerimiz ve Türkiye’de yaşanan sıskıntılı süreci yayınladığı bir basın açıklaması ile değerlendirdi.Alkoç yayınladığı basın açıklamasında yaşanan terör olaylarını kınadı ve gerekenin Türk Milletinin huzunda askerlerimiz tarafından en iyi şekilde yapılacağına inandığını belirtti.
Terör Örgütü tarafından yapılan saldırıların normal sayılamayacağını saldırıların Türk Milletine yapıldığını ifade etti.
Türkiye Cumhuriyeti sınırlarına fiili bir saldırının olduğunu sözlerine eklayan Alkoç “Karşımızda çıldırmış,azıtmış,dağıtmış,başıbozuk bir örgüt yok tam aksine sinsi bir plan üzerine Türkiye’yi zora sokmak isteyen şer bir şebeke var.ABD ve AB ülkelerince desteklenen Türkiye’nin bölünüp parçalanması amacı için kullanılan taşeron Terör örgütü attığı her kurşunla ülkemizde sosyal ahengi bozup Kürt-Türk çatışmasını yaratmak istiyorlar.Bizler bu oyuna asla gelmeyeceğiz” dedi.
Memur-Sen camiası olarak herkesi sağduyuya davet eden Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi Süleyman Alkoç her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu son günlerde Sivil Toplum Örgütlerini birlikte hareket etmeye davet etti.

(Mücadele)

Share