logo

13 Ağustos 2007

14. Söke Sanayi ve Ticaret Tanıtım sergi ve panayırı hazırlıkları tamamlandı

Söke Pamuk Festivali ve Kurtuluş etkinlikleri kapsamında bu yıl 14.nsü gerçekleştirilecek olan Sanayi ve Ticaret Tanıtım Panayırı hazırlıkları tamamlandı. Söke kapalı pazaryeri alanında yapılacak 14. Söke Sanayi ve Ticaret Tanıtım Sergi ve Panayırı 31 Ağustos ile 03 Eylül tarihleri arasında açık kalacak.
Söke’de düzenlenen Sanayi ve Ticaret panayırı 6 yıldır Söke Genç İş Adamları Derneği (SÖGİAD) tarafından bölgenin tarım, ekonomi, sanayi ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştiriliyor. 14. Söke Sanayi ve Ticaret Tanıtım Sergi ve Panayırı’nda açılan sergilerde tarım makine ve tarım araçlarının ağırlıkta olacağı bildirildi. 6 adet tarım alet ve makine, 4 adet oto ve arazi araçları, 2 adet enerji ve ısıtma sistemleri, 12 adet traktör, pamuk toplama ve ilaçlama, 3 adet beyaz eşya, 3 adet elektronik, 3 adet inşaat ve dekorasyon ile 3 adet tanıtım standı açılacak olan panayırda Söke Organize Sanayi Bölgesi ve bankacılık hizmetleri tanıtımlarının da yapılacağı standlar yer alacak. Panayırda çeşitli animasyon etkinlikleri, Söke Türk Sanat Müziği Topluluğu konseri, sürpriz bir pop sanatçısı konseri ve havai fişek gösterileri de yapılacak.
Konuyla ilgili basın toplantısı düzenleyen SÖGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Efkan Ceylan, Aydın il genelinde ve Manisa, İzmir, Denizli, Muğla illerinde panayır hakkında tanıtım işlemleri yaptıklarını söyledi. Panayıra bölgedeki ziraat odaları, belediye başkanları, muhtarların davet edildiğini ifade eden Ceylan, “Amacımız, vizyonumuz doğrultusunda sektörlere destek olmak ve halkımızın mutlu olabilmesi için daha güzel ve iyi etkinlikleri yapabilmektir. Çünkü bir tane Söke var. Ve biz bu kentte yaşıyoruz, bu kente karşı sorumluluklarımız var” diye konuştu.

(İHA)

Share